Vztahy mužů a žen ve statistických údajích

.


Více než polovina zavražděných žen byla usmrcena svým bývalým partnerem.Pochopitelně, zásadní roli takového závažného trestného činu hraje motiv a motivaci zavraždit někoho, koho neznáme, a kdo nám do života vůbec nezasahuje, může mít jen psychopat a duševně chorý. A těch je naštěstí velmi málo.
objetí muže
Téměř všichni muži v produktivním věku nejsou schopni sexu každý den, natož pětkrát až sedmkrát za den.  Ano, takový je bohužel trend a částečně si za to mohou muži sami. Změna životního stylu, změna postoje k sobě samému, změna stravovacích zvyklostí není totiž snadná a ne každý muž se o ni pokusí, natož zvládne. Jsou ale mezi námi muži, kteří se mohou milovat třeba i desetkrát za den – každý den, jen kdyby měli více času nazbyt. Ale takových je opravdu málo.
odpočinek v horách

Muži, jejichž partnerky jsou atraktivní, jsou podle statistik spokojenější

Jisté je, že fyzický vzhled hraje ve vztahu důležitou roli, každý tělesný defekt působí neblaze na naše podvědomí a stáváme se frustrovanými. Vždyť každý člověk se snaží vytvořit si kolem sebe prostředí pokud možno funkční a zároveň estetické, proč by jinak malíři malovali obrazy, sochaři tvořili svá díla a architekti projektovali krásné stavby? Nemělo by přece smysl tvořit něco škaredého, co se nám nelíbí. Pohled na atraktivní ženu muže tedy samozřejmě těší, každý chlap má ovšem jiný vkus a ta, která se líbí Petrovi, nemusí vyhovovat Milanovi.
Kouření má vliv na mužskou neplodnost. Neblahý vliv, samozřejmě.O tom není pochyb, kdyby si lidé dostatečně uvědomovali, co všechno kouření v těle způsobuje, kdyby trávili alespoň týden v jednom kuse s umírajícími lidmi na rakovinu, možná by změnili ke kouření svůj postoj. Kouření má vliv i na kvalitu spermií a kuřákům se také rodí čím dál tím více defektních dětí. Postižené dítě, to je pak utrpení nejen pro něj samotné, ale i pro jeho rodiče. Zamyslete se nad sebou, kuřáci.

.

Uvádí se, že muži byli první, kdo nosil boty na vyšším podpatku

Ženy prý začaly nosit boty na podpatku, aby byly více mužnější. Každopádně tento zvyk z počátku 17. století se dnes posunul někam jinam. Vyšší podpatek ženám sluší, ale nesmí se to přehánět. Bortí se pak klenba chodidla a způsobuje to problémy s páteří. Ale pohled na bosé nohy v botách na podpatku, na obnažené kotníky v této poloze s vyvýšenou patou vzrušuje více mužů, než si myslíte.

Vztahy mužů a žen ve statistických údajích
4 (80%)2
.